Oferta pracy

Młodszy Asystent Działu Marketingu

ABPLANALP SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt z klientami firmy (telefon, e-mail) ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb Działu Marketingu

  • Pomoc przy bieżących zadaniach realizowanych przez Dział Marketingu

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie chętnie studenci ostatniego roku studiów np. kierunku marketing i zarządzanie, socjologia

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji w trybie zdalnym (telefon, mail)

  • Samodzielność i inicjatywa

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, wysoka wrażliwość na detale

  • Chęć nauki i zdobywania nowych doświadczeń

  • Gotowość do podejmowania się zadań wykraczających poza podstawowe zadania na stanowisku

  • Umiejętność pracy z zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się doświadczeniami

Mile widziane

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Prywatny pakiet opieki medycznej po okresie próbnym

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowa informacja

W związku ze stałym poszerzaniem wachlarza działań marketingowych poszukujemy do pracy na cały etat Młodszej Asystentki/Młodszego Asystenta Działu Marketingu.

Masz szansę dołączyć do zgranego teamu osób z doświadczeniem, potrafiących przekazywać wiedzę i dzielić się doświadczeniem. Wszystkiego Cię nauczymy, wyjaśnimy, o wszystko będziesz mogła/mógł zapytać. Lubimy samodzielność i uważność, na co dzień pracujemy projektowo, stąd ważne jest dla nas, abyś nie bał się kontaktów z pracownikami firmy, jak i podmiotami zewnętrznymi. Zachęcamy do złożenia aplikacji.

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od 42 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

Przewiń do profilu firmy