Oferta pracy

Młodszy asystent projektanta

Electronic Control Systems S.A.O firmie

Electronic Control Systems S.A.

Krakowska 84

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie o postępie prac kierownikowi projektu

  • Kontakt z klientem w uzgodnionej formie

  • Przyswojenie branżowej wiedzy technicznej koniecznej do wykonywania powierzonych zadań

  • Projektowanie i opracowanie dokumentacji technicznych z dziedziny telekomunikacyjnej

  • Współpraca z zespołem projektowym oraz weryfikacja poszczególnych etapów pracy

  • Sprawdzanie projektów technicznych oraz sprawowanie nadzoru poprawności wykonanych zmian

  • Udział w wykonywaniu dokumentacji powykonawczych

  • Opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji graficznych, wizualizacyjnych

  • Poszerzanie wiedzy branżowej, adaptacja nowych wytycznych

Nasze wymagania

  • Znajomość i umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego

  • Inżynier budownictwa lub budowy maszyn

  • Praktyczna znajomość programu AutoCad oraz Microsoft Office

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dyspozycyjność 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę przy ciekawych projektach

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Kafeterię MyBenefit i kartę MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kafeteria MyBenefit