Młodszy Asystent Projektanta

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 11.08.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 10.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elektro-Energo-Projekt

    krakowskie biuro projektowe z branży elektroenergetycznej poszukuje pracownika.

    Jesteśmy prywatną firmą projektową z ponad piętnastoletnią historią. Projektujemy przede wszystkim sieci elektroenergetyczne od niskich do najwyższych napięć oraz słupowe i kontenerowe stacje średniego napięcia. Wśród kilkuset wykonanych projektów możemy wymienić między innymi następujące:

    • zasilanie Stadionu Narodowego w Warszawie LWN 110 kV;
    • przebudowa LWN 220 kV w Brzegach kolidującej z „Błoniami Papieskimi” w czasie Światowych Dni Młodzieży;
    • remont kapitalny LWN 400 kV Połaniec – Kielce (124 km);
    • modernizacja i przebudowa odcinków międzynarodowej LWN 400 kV Krosno – Lemešany;
      i wiele innych o podobnym znaczeniu.

    Miejsce pracy: Kraków
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę (początkowo na okres próbny trzech miesięcy).

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie techniczne o profilu energetycznym;
    • prawo jazdy kat. B;
    • znajomość programów typu CAD w stopniu podstawowym;
    • znajomość programów typu Office w stopniu dobrym;
    • sumienność i odpowiedzialność;
    • samodzielność i otwartość na ludzi (przydatne do pracy w terenie).

    Zakres obowiązków:

    • inwentaryzacje i wizje terenowe;
    • uzgodnienia w terenie z właścicielami działek;
    • pomoc w opracowywaniu dokumentacji technicznej;
    • bieżąca współpraca z projektantem.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    W CV prosimy zamieścić klauzulę o następującej treści (bez tej klauzuli nie będziemy mogli rozpatrywać Państwa aplikacji):

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).