Oferta pracy

Młodszy Audytor

IPOPEMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IPOPEMA TFI S.A. specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Towarzystwo zarządza obecnie ponad 110 funduszami o aktywach rzędu 59 mld zł. Oferta produktowa spółki obejmuje szeroki wachlarz różnego typu funduszy, które są zarządzane przez wysokiej klasy specjalistów, posiadających jedne z największych na polskim rynku kapitałowym doświadczenie w zakresie zarządzania oraz tworzenia wyspecjalizowanych funduszy inwestycyjnych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • udział w planowaniu i przeprowadzaniu audytów w Ipopema Securities S.A. oraz Ipopema Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A. („Spółki”);
  • zbieranie i analiza danych w ramach zadań audytowych;
  • dokumentowanie przeprowadzonych testów audytowych;
  • udział w przygotowywaniu raportów z audytu;
  • monitorowanie realizacji zaleceń zleconych przez komórkę Audytu Wewnętrznego;
  • dokonywanie czynności kontrolnych u dostawców usług outsourcingowych;
  • udział w przygotowywaniu Planów Audytu Wewnętrznego;

Oczekiwania wobec kandydatów

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie, bankowość, rachunkowość, zarządzanie ryzykiem);
  • 2-3 letnie doświadczenie w komórce audytu wewnętrznego, kontroli wewnętrznej lub w audycie zewnętrznym (preferowane doświadczenie w projektach audytowych w bankach lub podmiotach rynku kapitałowego);
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość MS Office;
  • ogólna znajomość rynku kapitałowego oraz przepisów dotyczących działalności domów maklerskich, towarzystw funduszy inwestycyjnych (doświadczenie w podmiotach rynku kapitałowego będzie dodatkowym atutem);
  • umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja interpersonalna
  • umiejętność analitycznego myślenia, precyzyjnego formułowania myśli i uwag;
  • samodzielność, sumienność i dobra organizacja pracy;
2 - 4 lat

Co zyskujesz dołączając do zespołu IPOPEMA TFI:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w dwóch Spółkach);
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • opiekę medyczną;
  • kartę Multisport;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy