Oferta pracy

Młodszy Audytor Wewnętrzny

Eurocash S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Grupa Eurocash:
to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
MŁODSZY AUDYTOR WEWNĘTRZNYNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA, kTÓRE NA CIEBIE CZekAJĄ:

  • Wsparcie w planowaniu i przeprowadzaniu audytów w poszczególnych obszarach działalności naszej firmy.
  • Przygotowanie i realizacja harmonogramu.
  • Przygotowywanie narzędzi oraz dokumentacji roboczej.
  • Przygotowywanie raportów z audytu zgodnie z zasadami audytu wewnętrznego.
  • Nadzorowanie wdrożenia zaleceń pokontrolnych przedstawionych w raportach z audytu (follow up) w celu weryfikacji ich skuteczności.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie na podobnym
    stanowisku w audycie / kontroli wewnętrznej / compliance.
  • Posiadasz wyższe wykształcenie z zakresu prawa, finansów
    i/lub rachunkowości.
  • Dobrze znasz procedury audytowe oraz przepisy podatkowe
    i finansowo-księgowe.
  • Umiejętnie wyciągasz wnioski i formułujesz rekomendacje.
  • Sprawnie posługujesz się pakietem Microsoft Office (w szczególności MS Excel).
  • Lubisz pracę zespołową oraz projektową i dobrze organizujesz swoją pracę.

Co dla Ciebie mamy?

  • Stabilną pracę w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w stabilnej firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.
  • Szkolenia wewnętrzne wspomagające realizację projektów
  • Indywidualne podejście w doborze i prowadzeniu projektów Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.
  • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy w Komornikach.
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez „Aplikuj”!

Ogłoszenie archiwalne