Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Automatyk

Forglass Sp. z o.o.O firmie

  • Wadowicka 8A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Forglass Sp. z o.o.

Wadowicka 8A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy (lider, kierownik)

  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata oraz uzyskiwanych wyników pracy

  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania

  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw biznesowych

  • Praca z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach

  • Lekcje języka angielskiego z Native Speakerem w godzinach pracy

  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne

Nasze wymagania

  • Podstawowa umiejętność programowania sterowników PLC

  • Znajomości systemów wizualizacji HMI/SCADA

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Znajomości SQL

  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych lub pokrewnych, analitycznego myślenia

  • Wykształcenie wyższe na kierunku automatyka lub pokrewne (techniczne)

  • Angielski B2/C1

Mile widziane

  • Znajomość programu STEP 7

  • Znajomość WSCAD lub EPLAN lub podobny program do schematów elektrycznych

  • Znajomość Siemens WinCC lub Wonderware Intouch

  • świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV

To oferujemy

  • Współprowadzenie lub samodzielne prowadzenie projektów

  • Praca zarówno w biurze jak i w terenie (ok 30% czasu wyjazdowego)

  • Udział w projektowaniu instalacji AKPiA

  • Nadzór nad montażem i uruchamianie instalacji AKPiA

  • Programowanie sterowników PLC

  • Udział w tworzeniu dokumentacji i instrukcji

  • Projektowanie systemów wizualizacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • Przestronne biuro

  • Nauka języków w pracy

  • Warsztaty integracyjne

“Progress through technology” oznacza, że łączymy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji szkła z najbardziej zaawansowaną technologią w projektowaniu, inżynierii, produkcji i stawianiu pieców szklarskich oraz zestawiarni dla naszych klientów – producentów wyrobów szklanych, opakowań, float, szkła wodnego oraz włókna szklanego. Firma zatrudnia 250 pracowników, w tym 95 inżynierów.

Przewiń do profilu firmy