Oferta pracy

Młodszy Automatyk

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja maszyn i urządzeń, oraz instalacji technicznych,

  • Prowadzenie regularnych przeglądów i prac instalacyjnych,

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki w zakładzie,

  • Diagnozowanie stanu maszyn, wprowadzanie modyfikacji, oraz analizowanie programów sterujących,

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną,

  • Optymalizowanie pracy maszyn i urządzeń technicznych,

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją wózków widłowych,

  • Planowanie wydatków związanych z utrzymaniem technicznym urządzeń oraz instalacji,

  • Ofertowanie i zamawianie urządzeń oraz części zamiennych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe),

  • Uprawnienia SEP do 1 kV,

  • Wiedzę z zakresu elektrotechniki, elektroniki i komunikacji urządzeń,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość obsługi systemu kontroli dostępu,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Wiedza z zakresu sterowników przemysłowych PLC,

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • ubezpieczenie lekowe – 80% rabatu na leki na receptę

  • karta sportowa

  • karty upominkowe

  • prywatna opieka medyczna

  • dostęp do platformy z ebookami i audiobookami

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

ROZMOWA TELEFONICZNA

2

SPOTKANIE

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE

Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Przewiń do profilu firmy

*Pelion Healthcare Group to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA- sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.