Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Automatyk

SONING Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Podmiejska 95

Rybnicka Kuźnia

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC, paneli HMI, itp.;

  • Projektowanie topologii układów automatyki przemysłowej, struktur i algorytmów sterowania;

  • Projektowanie, programowanie i dobór układów automatyki przemysłowej (napędy, systemy wizyjne, wkrętarki automatyczne itp);

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej;

  • Współpraca z projektantami innych branż;

  • Udział w uruchamianiu maszyn na hali testowej jak i u klienta na zakładzie.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia na kierunku automatyka lub pokrewne. Mile widziana aplikacja osób w trakcie/po studiach;

  • Znajomość zagadnień z automatyki przemysłowej;

  • Znajomość podstaw systemów sterowania Simatic S7 (STEP7, TIA PORTAL);

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Czynne prawo jazdy kat. „B”;

  • Niska częstotliwość wyjazdów. Szacunkowo 10/15% z całego okresu pracy. Głównie na terenie Polski

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, samodzielność w wykonywaniu zadań służbowych;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania;

  • Umowę o pracę lub B2B (zależnie od preferencji), stabilne zatrudnienie;

  • Możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji oraz budowania kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, dostęp do samochodu służbowego itp.)

Świadczymy usługi inżynierskie z zakresu projektowania maszyn dla przemysłu. Głównymi klientami biur konstrukcyjnych SONING są klienci z branży Automotive, zarówno krajowi jak i zagraniczni. Projektami zajmujemy się kompleksowo od projektowania do uruchomienia maszyn w klienta.

Przewiń do profilu firmy