Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy automatyk / Technik serwisu (do przyuczenia)

  • Radzymin, Wołomin, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Obecnie dla naszego klienta - firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Radzymin, Wołomin
    TECH/RADZ/0718

    Obowiązki:

    • wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych pod kątem automatyki przemysłowej,
    • asystowanie w programowaniu maszyn (sterowniki siemens 7) oraz optymalizowaniu procesów poprzez korekty programowe w działających systemach sterowania,
    • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami i obowiązującymi standardami oraz dostarczanie niezbędnych danych do raportów,
    • uczestniczenie w projektach technicznych oraz przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa oraz higieny i dyscypliny pracy na własnym stanowisku pracy.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w dziale utrzymania ruchu,
    • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym lub elektronicznym,
    • kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy w firmie o międzynarodowym kapitale dającej duże możliwości rozwoju,
    •  mile widziana znajomość sterowników przemysłowych Siemens S7 i zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej oraz w eksploatacji rozdzielni SN i NN oraz znajomość napędów (silniki synchroniczne i asynchroniczne, falowników itp) i znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych,
    • uprawnienia SEP pow. 1 kV oraz predyspozycje do pracy na wysokości powyżej 3 m będą atutem.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na stabilnych warunkach,
    • pracę w międzynarodowej firmie z realnymi możliwościami rozwoju zawodowego,
    • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe),
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
    • możliwość rozwoju kompetencji poprzez współpracę z doświadczonymi pracownikami.

    Oferta dotyczy bezpośredniego zatrudnienia w firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis