Oferta pracy

Młodszy Automatyk - Utrzymanie Ruchu

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Krzemieniecka 118

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja maszyn i urządzeń, oraz instalacji technicznych,

  • Prowadzenie regularnych przeglądów i prac instalacyjnych,

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki w zakładzie,

  • Diagnozowanie stanu maszyn, wprowadzanie modyfikacji, oraz analizowanie programów sterujących,

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną,

  • Optymalizowanie pracy maszyn i urządzeń technicznych,

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją wózków widłowych,

  • Planowanie wydatków związanych z utrzymaniem technicznym urządzeń oraz instalacji,

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,

  • Ofertowanie i zamawianie urządzeń oraz części zamiennych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe),

  • Uprawnienia SEP do 1 kV,

  • Wiedzę z zakresu elektrotechniki, elektroniki i komunikacji urządzeń,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość obsługi systemu kontroli dostępu,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • Wiedza z zakresu sterowników przemysłowych PLC,

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCHHURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy