Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Automatyk w Dziale Badań i Rozwoju

VTS Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników z uwzględnieniem interfejsu użytkownika oraz połączeń komunikacyjnych

  • dobory techniczne komponentów central z zakresu automatyki i zasilania

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • przeprowadzanie testów wprowadzanych zmian

  • udział w projektowaniu nowych oraz usprawnianiu istniejących układów automatyki i zasilania w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, elektrotechnika, klimatyzacja i wentylacja, energetyka cieplna)

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • zdolności analityczne i organizacyjne

  • systematyczność i dbałość o detale

  • znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001

  • doświadczenie w programowaniu sterowników i projektowaniu sterownic – będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w pracy z systemami typu SCADA / BMS oraz protokołami komunikacji typu MODBUS, LonWorks, BACNet – będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność adaptacji do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości oraz codziennej pracy w kulturze „multi – kulti”

  • i coś, co wszyscy cenimy w sobie najbardziej „team player spirit”!

To oferujemy

  • zyskujesz realny wpływ na budowę naszej kultury organizacyjnej oraz biznesowej efektywności

  • stajesz się częścią międzynarodowego zespołu w Polsce z opcją kreowania standardów globalnych

  • otrzymujesz szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze

  • możliwość awansu w strukturach Grupy w dowolnym zakątku globu

  • otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odzwierciedlenie naszych wysokich oczekiwań wobec Ciebie

  • prywatą opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich Bliskich

  • kartę Multisport

  • życzliwość i wsparcie na każdym etapie pracy u nas, bo #DobrzyLudzieRobiąDobreFirmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Należymy do VTS Group. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w naszym sektorze od lat stanowimy niedościgniony benchmark.

Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w Spółce VTS budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy