Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Lajkonik SnacksO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Lajkonik Snacks

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie wsparcie procesów UR (prewencyjne, reakcyjne, energetyka i automatyka)

  • analiza i usprawnianie pracy maszyn i urządzeń

  • naprawa usterek i błędów w automatyce urządzeń

  • doskonalenie programów automatyki maszyn – poszukiwanie błędów i ich korekta w programach automatyki

  • tworzenie programów i projektowanie układów automatyki

  • udział w podejmowaniu odpowiednich działań niwelujących zakłócenia urządzeń

  • prowadzenie projektów poprawiających pracę/wydajność urządzeń

  • umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i w zespole

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne bądź wyższe na kierunkach: Automatyka, Robotyka, Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn

  • umiejętność programowania sterowników SIEMENS, znajomość środowiska TIA Portal

  • dobra znajomość napędów elektrycznych ( w tym serwonapędów)

  • j. angielski na poziomie komunikatywnym

  • umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych

  • doświadczenie w pracy związanej z projektowaniem oraz optymalizacją systemów automatyki przemysłowej

  • umiejętność pracy w MS Office

  • doświadczenie w pracy zespołowej

  • komunikatywność, zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Lajkoniku

  • dodatki do wynagrodzenia: premia motywacyjno-frekwencyjna, roczna, inne

  • możliwości rozwoju w obszarze nowoczesnych technik Utrzymania Ruchu

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, prywatna opiekę medyczną

  • pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole w ramach stabilnej firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna