Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Badacz Rynku (Junior Research Executive)

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PMR (https://www.pmrmarketexperts.com/ oraz https://mypmr.pro/market-intelligence/custom-solutions-consulting-and-research) to doświadczony zespół ekspertów w dziedzinie badań i analiz rynkowych w krajach Europy Środkowej oraz Wschodniej. Obszar naszej specjalizacji obejmuje następujące sektory: budownictwo, handel detaliczny i FMCG, służba zdrowia, IT i telekomunikacja, a w zakresie oferowanych usług znajdują się m.in: branżowe raporty rynkowe i prognozy, rozwiązania market intelligence i indywidualne projekty badawcze oraz doradcze. PMR organizuje także wysokiej jakości wydarzenia biznesowe dla top managerów wiodących firm w branży.

    Od 20 lat wspieramy ponad 500 firm, zarówno globalne korporacje, jak i lokalne organizacje. Dzięki unikalnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zespołów analitycznych PMR, nasi klienci zwiększają udziały rynkowe, poprawiają wyniki sprzedaży oraz z sukcesem wchodzą na nowe rynki.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów
    do zespołu odpowiedzialnego za projekty badawcze:

    Miejsce pracy: Kraków

    OPIS STANOWISKA:

    Główną rolą Młodszego Badacza Rynku jest wsparcie zespołu badań w zakresie przygotowywania, przeprowadzania oraz opracowywania projektów badawczych realizowanych przez PMR. Osoba na stanowisku będzie łączyć standardowe kompetencje badawcze (jakościowe i ilościowe) skupiając się bardziej bezpośrednio na wsparciu w ramach projektów ilościowych. Istotną częścią roli na stanowisku Młodszego Badacza Rynku będzie zarówno wsparcie organizacyjne przy projektach realizowanych na wewnętrzne potrzeby raportów branżowych jak i ścisła współpraca z działem realizacji badań ilościowych oraz partnerami w zakresie projektów dla klientów końcowych. Stanowisko daje szansę zdobycia doświadczenia badawczo-analitycznego w ramach zróżnicowanych i często wymagających projektów badawczych.

    WYMAGANIA:

    • Dobre umiejętności komunikacyjne
    • Wysoka motywacja, proaktywne podejście i zaangażowanie w zespole
    • Myślenie analityczne oraz szczególne zorientowanie na szczegóły
    • Doświadczenie związane z projektami badawczymi (B2C lub B2B) mile widziane
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point)
    • Znajomość oprogramowania SPSS (znajomość Data Collection dodatkowym atutem)
    • Znajomość podstawowych źródeł danych zastanych i statystyk publicznych
    • Absolwent lub student ostatnich lat kierunków / specjalizacji takich jak socjologia, ekonomia, statystyka

    OFERUJEMY:

    • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym, otwartym i zgranym zespole
    • Możliwość współpracy z doświadczonymi badaczami i analitykami rynku
    • Możliwość zdobycia lub ugruntowania doświadczenia w dużych projektach badawczych
    • Możliwości rozwoju zawodowego i wyboru jego indywidualnej ścieżki w strukturze
    • Elastyczne godziny pracy (zadaniowy tryb pracy)
    • Karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna i inne świadczenia
    • Atrakcyjny system wynagradzania i prowizji

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Wspieranie prowadzenia badań, wraz z czynnościami im towarzyszącymi
    • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami biznesowymi
    • Przygotowywanie analiz, w tym zestawień, raportów i artykułów
    • Przygotowywanie i czyszczenie baz danych, zestawów danych
    • Przygotowywanie i monitorowanie realizacji badań ilościowych
    • Przygotowywanie i wspieranie podczas przygotowywania prób badawczych
    • Zadania związane z metodologią desk research
    • Współpraca z zespołem CATI odpowiedzialnym za realizację badań ilościowych
    Chcesz być częścią naszego zespołu? Prześlij swoje CV i list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    bottom
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PMR Ltd. Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Mogilska 65, 31-545 Kraków (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PMR Ltd. Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Mogilskiej 65 w Krakowie  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

    Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

    Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.