Młodszy Bankier ds. Bankowości Hipotecznej (kanał pośrednicy)

ALIOR BANKO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa wniosków kredytowych od pośredników finansowych
  • sprzedaż kredytów hipotecznych poprzez kanał pośredników finansowych
  • pozyskiwanie oraz budowanie relacji z pośrednikami finansowymi
  • dbałości o najwyższe standardy jakości obsługi Klienta i pośrednika zgodnie z wymaganiami banku

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w bankowości lub pośrednictwie finansowym, niekoniecznie znasz rynek kredytów hipotecznych, a chciałbyś rozwijać się w sprzedaży tego produktu - to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! :)

To oferujemy

  • rozwój, wdrożenie w pracę - szkolenia wprowadzające i rozwijające kompetencje,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • możliwość współpracy z pośrednikami finansowymi przy realizacji sprzedaży kredytów hipotecznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Aktualne oferty pracodawcy
ZPT-2640

Młodszy Bankier ds. Bankowości Hipotecznej (kanał pośrednicy), Kraków