Oferta pracy

Młodszy biotechnolog

Fundacja Badań i Rozwoju NaukiO firmie

6 000‐7 000 zł brutto / mies.

Fundacja Badań i Rozwoju Nauki

Ludwika Rydygiera 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praktyczny i merytoryczny udział w realizacji projektu

  • Prowadzenie hodowli komórkowych

  • Przeprowadzanie analiz molekularnych m.in: Western Blot, Real-Time PCR, barwienia immunohistochemiczne oraz immunofluorescencyjne, testy ELISA.

  • Opracowywanie oraz interpretacja uzyskanych wyników badań

Nasze wymagania

  • Ukończone studia II stopnia z kierunków: biotechnologia, biologia lub nauk pokrewnych (np. inżynieria materiałowa)

  • Praktyczne doświadczenie w pracy laboratoryjnej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z liniami komórek eukariotycznych. Doświadczenie w pracy z komórkami macierzystymi będzie dodatkowym atutem

  • Praktyczna znajomość podstawowych metod laboratoryjnych takich jak: Western Blot, Real-Time PCR, barwienia immunohistochemiczne oraz immunofluorescencyjne, testy ELISA

  • Opracowywanie wyników pomiarów w formie raportów

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy ze zwierzętami oraz doświadczenie w przygotowywaniu publikacji naukowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość na nowe wyzwania, wysoka motywacja oraz chęć rozwoju

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach naukowych

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Możliwość dodatkowych szkoleń wewnętrznych jak i zewnętrznych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 6000-7000 PLN brutto

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole w miłej atmosferze

Fundacja Badań i Rozwoju Nauki poszukuje do pracy biologów i biotechnologów przy nowych projektach z zakresu biodrukowania narządów 3D realizowanych przez Fundację Badań i Rozwoju Nauki wraz z konsorcjantami, finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach konkursu TECHMATSTRATEG oraz Szybka Ścieżka dla Mazowsza.

Fundacja Badań i Rozwoju Nauki jest jednostką naukową, która od 2009 roku zajmuje się działalnością badawczą i edukacyjną w zakresie nauk medycznych oraz biochemicznych. Przez ponad 11 lat działalności zrealizowaliśmy wiele innowacyjnych projektów - począwszy od pionierskich badań nad endoskopowym przeszczepianiem wysp trzustkowych pod śluzówkę żołądka, udział w opracowaniu teoretycznym zabezpieczenia medycznego dla misji załogowej na Marsa oraz badań pilotażowych nad ekspresją genów w cukrzycy, aż do podjęcia wyzwania biodrukowania, w technologii 3D, bionicznej trzustki - w pełni unaczynionego narządu, który umożliwi osobom z cukrzycą typu I normalne funkcjonowanie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy