Oferta pracy

Młodszy brygadzista

CPF Poland

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

CPF Poland

Traktorowa 180

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy zespołu,

  • Nadzór nad działem produkcji oraz konfekcjonowania i dystrybucji produktów,

  • Kontrola szczególnych parametrów procesów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi zawartymi w recepturach i specyfikacjach,

  • Awaryjne zgłaszanie niezgodności w procesie produkcyjnym do bezpośredniego przełożonego,

  • Kontrolowanie jakości realizowanych produktów zgodnie zobowiązującymi kartami produktów,

  • Monitoring procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, mile widziane w branży spożywczej,

  • Predyspozycje oraz umiejętności do kierowania grupą,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań,

  • Umiejętność efektywnej współpracy i koordynacji zadań,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i stabilizacji zawodowej

  • Współpracę w zaangażowanym, ambitnym zespole w nowoczesnej i dynamicznej firmie.

CPF Poland

CPF (Charoen Pokphand Foods Plc) jest światowym liderem w sektorze rolno-spożywczym. To największy producent pasz i krewetek na świecie oraz znajduje się w wśród trzech największych producentów drobiu i wieprzowiny. CPF Poland to polski oddział organizacji, który od 2017 roku konsekwentnie zwiększa swój udział w sektorze FMCG. Firma dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze.

Przewiń do profilu firmy