Oferta pracy

Młodszy Chemik - Synteza Organiczna

RYVU THERAPEUTICS

Leona Henryka Sternbacha 2

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna praca laboratoryjne, polegająca na przeprowadzaniu syntez chemicznych, analizie danych, interpretacji oraz raportowaniu wyników

  • Prowadzenie syntez organicznych, mile widziana znajomość metod współczesnej syntezy organicznej, m.in. fotochemia, mikrofale, chemia przepływowa, enzymatyczna

  • Planowanie i modyfikacja ścieżek syntezy w oparciu o analizę literaturową i patentową przy wsparciu przełożonego

  • Potwierdzanie struktury oraz czystości syntetyzowanych związków

  • Racjonalne gospodarowanie surowcami i odczynnikami w projekcie

  • Prowadzenie dokumentacji eksperymentalnej

  • Przestrzeganie zasad BHP oraz wszystkich wewnętrznych polityk bezpieczeństwa

  • Bliska współpraca z Naukowcami z innych działów (Biologiczny, Analityczny, DMPK)

  • Udział w spotkaniach działowych i projektowych

Nasze wymagania

  • Ukończone studia magisterskie w obszarze Chemii Organicznej lub Chemii Medycznej

  • Wiedza w zakresie nowoczesnych metod syntetycznej chemii organicznej, mile widziane doświadczenie w przemyśle

  • Umiejętność pracy zespołowej i bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Publikacje w czasopismach naukowych będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej innowacyjnych firm w regionie z udokumentowanymi osiągnięciami i wysoką perspektywą rozwoju

  • Udział w ambitnych i pełnych wyzwań projektach oraz możliwość szybkiego rozwoju kariery naukowej

  • Kultura pracy oparta na współpracy i wsparciu

  • Stymulujące codzienne interakcje intelektualne z jednym z najlepszych europejskich zespołów naukowych w dziedzinie odkrywania leków (170 osób, 80 z tytułem doktora)

  • Program szkoleniowy umożliwiający rozwój naukowy: Akademia Ryvu, wykłady naukowe, udział w konferencjach

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, wsparcie aktywności sportowej, programy lunchowe i wiele innych

  • Długoterminowa współpraca oparta na stabilnych warunkach zatrudnienia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta Multisport

Ryvu Therapeutics jest polską firmą biotechnologiczną rozwijającą innowacyjne małocząsteczkowe związki o potencjale terapeutycznym. Badania kliniczne dotyczą obszarów hematoonkologicznych oraz onkologicznych, natomiast projekty badawczo-rozwojowe skupiają się na nowych celach onkologicznych w obszarze inhibitorów kinaz, syntetycznej letalności, immunoonkologii oraz metabolizmu i immunometabolizmu nowotworów.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jako Młodszy Naukowiec będziesz uczestniczyć w projektach badawczo-rozwojowych tym samym wspierających proces odkrywania leków. Na co dzień będziesz wykonywać syntezę w innowacyjnym ośrodku badawczym, zdobywając cenne doświadczenie w pracy laboratoryjnej.

Szukamy absolwentów - pasjonatów chemii, którzy chcieliby mieć swój wkład w proces odkrywania nowych leków.