Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Chemik

SAULE TECHNOLOGIES

Duńska 11

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Synteza prekursorów używanych przy technologiach związanych z produkcją perowskitowych modułów fotowoltaicznych;

  • Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami, analiza danych, interpretowanie i raportowanie uzyskanych wyników;

  • Obsługiwanie sprzętu analitycznego (m.in. XRD, TGA, FTIR, UV-Vis);

  • Współtworzenie i aktualizowanie procedur wewnętrznych;

  • Czynny udział w realizowaniu projektów zespołowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie chemiczne;

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium;

  • Precyzja w wykonywaniu zadań, zdolności manualne, kreatywność oraz zaangażowanie;

  • Mile widziane doświadczenie w syntezie związków organicznych oraz kontroli jakości;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Umowę o pracę - po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony;

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w prestiżowym, innowacyjnym projekcie w międzynarodowym środowisku współpracowników;

  • Specjalistyczny trening obsługi instrumentów badawczych;

  • Pakiet medyczny o szerokim zakresie oraz kartę sportową.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Saule Technologies to polska firma technologiczno-naukowa produkująca moduły fotowoltaiczne nowej generacji, oparte na perowskitach. Firma została założona w 2014 roku we Wrocławiu jako startup i od tego czasu dynamicznie rozwija się – obecnie zatrudnionych jest ponad 70 pracowników. Zespół Saule Technologies składa się z naukowców, inżynierów i techników, a praca nad innowacyjnymi produktami zapewnia międzynarodowe środowisko pracy. Jednocześnie firma ma ugruntowaną pozycję na rynku i zapewnia stabilne zatrudnienie.

www.sauletech.com

Przewiń do profilu firmy