Logo Pracuj.pl

Młodszy Controller Biznesowy

Nowy Styl Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • analiza marży i polityki cenowej,
  • rozwój i optymalizacja automatycznych narzędzi monitorowania marży w kanałach sprzedaży, klientów oraz grupach asortymentowych,
  • wsparcie działów operacyjnych w realizowanych projektach i analiza ich opłacalności

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia pracy w controllingu lub przy analizie danych,
  • znajomość Pakietu MS Office, w szczególności MS Excel w zakresie sprawnego używania podstawowych formuł oraz tabel przestawnych,
  • angielski – komunikatywny (minimum B2)
  • samodzielność i kreatywność w realizacji zadań

Mile widziane

  • Dodatkowe języki – francuski, niemiecki, niderlandzki, węgierski

To oferujemy

  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
  • pyszna kawa codziennie i o każdej porze dnia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata

Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref: SK/11/20

Młodszy Controller Biznesowy, Kraków