Oferta pracy

Młodszy Controller

Recticel Sp. z o.o.O firmie

  • Graniczna 60, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Recticel Sp. z o.o.

Graniczna 60

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie analizy kosztów, rentowności, kluczowych wskaźników.

  • Udział w opracowywaniu i monitorowaniu budżetów, prognoz i planów.

  • Wsparcie przy zamknięciu miesiąca i raportowaniu wyników.

  • Współtworzenie analiza dotycząca wszelkich luk między budżetem a realizacją, prognozą i realizacją.

  • Współpraca z innymi działami w celu uzyskania danych niezbędnych do sprawozdawczości zarządczej.

  • Udział w kalkulacji i analizie cen sprzedaży oraz kosztów produkcji, kosztów standardowych i ich coroczna aktualizacja.

  • Dostarczenie dokumentacji i wyjaśnień dla audytu wewnętrznego i zewnętrznego, analiza niezgodności w celu usunięcia wszelkich zidentyfikowanych problemów lub wątpliwości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: finanse, rachunkowość, ekonomia.

  • Doświadczenia w dziale controllingu, analiz lub rachunkowości w firmie produkcyjnej.

  • Znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel,

  • Znajomość systemu SAP czy umiejętność programowania VBA będą dodatkowym atutem.

  • Rozwinięte umiejętności analizowania danych, wyciągania wniosków i przygotowywania syntezy.

  • Dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Oferujemy Ci możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych oraz poszerzenie kompetencji w obszarze controllingu

  • Odnajdziesz u nas przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów, ale także dużo wyzwań i dynamicznej pracy.

  • Zapewnimy Ci ciekawy pakiet socjalny obejmujący trzynastą pensję, dofinansowanie posiłków, kartę sportową dla aktywnych, prywatną opiekę medyczną, imprezy świąteczne dla pracowników oraz dla dzieci i inne benefity.

  • Jeśli będziesz chcieć w przyszłości rozwijać się na innym stanowisku, w innej funkcji to też odnajdziesz taką możliwość.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Recticel is an international industrial player making an essential difference in daily comfort for everyone. Relying on our competences, our profound expertise in the transformation of polyurethane chemistry, we are committed to providing responsible answers to the various challenges and needs of our time, and to creating shared value for Recticel and society. Our core portfolio is organised around three application areas: Engineered Foams, Insulation and Bedding. Recticel is present in 21 countries on 4 continents and has a workforce of about 5,290 worldwide (excluding minority stakes in joint ventures). In 2020 Recticel achieved consolidated sales of EUR 828.8 million. Recticel is listed on the EuronextTM stock exchange. To learn more visit www.recticel.com.

Przewiń do profilu firmy