Oferta pracy

Młodszy Członek Personelu Pokładowego

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa pasażerów

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi pasażerów podczas podróży.

  • sprzedaż pokładowa

  • uczestnictwo w szkoleniach

  • Współpraca w zespole

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (z wymaganym świadectwem dojrzałości);

  • płynna komunikacja w języku angielskim na min. poziomie B2;

  • znajomość dodatkowych języków takich jak: hindi, japoński, koreański, chiński będzie dużym atutem;

  • umiejętności pływania;

  • umiejętności pracy w sytuacjach stresowych;

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i współpracy w zespole;

  • dyspozycyjność; otwartość; pozytywne nastawienia.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym zespole;

  • uczestnictwo w szkoleniach doskonalących;

  • możliwość podróży i poznawania innych kultur;

  • pracę według stabilnego, miesięcznego grafiku;

  • możliwość korzystania z połączeń lotniczych na preferencyjnych warunkach;

  • możliwość korzystania z pakietu Lux Med oraz karty Multisport;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi