Młodszy designer - Grafik

  • Łowicz, Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 30.04.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 30.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Folkstar

    Folkstar, firma, która od dekady zajmuje się nadawaniu folklorowi nowoczesnego wymiaru, szuka osoby na stanowisko – MŁODSZY DESIGNER - GRAFIK.

    Jeśli dopiero zaczynasz swoją karierę w branży designu i grafiki oraz uważasz, ze polski folklor może zaskakiwać nietuzinkowym wcieleniem – APLIKUJ!

    Cenniejsze niż doświadczenie będzie Twoje zaangażowanie i otwarty umysł!

    Miejsce pracy: Łowicz, Łódź

    Miejsce pracy: Łowicz
    * z możliwością wykonywania części pracy zdalnie

    UWAGA! Na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia. To idealna praca dla osób chcących rozpocząć karierę w: projektowaniu, grafice, marketingu.

    Zadania na stanowisku:

    Twoja praca polegać będzie na współpracy z doświadczonymi projektantami i grafikami. Zlecimy Ci układanie gotowych wzorów na produktach  oraz projektowanie opakowań i metek wg wytycznych.

    Czego oczekujemy?

    • dobrej znajomości programów do projektowania grafiki tj. Corel Draw, pakiet Adobe, Photoshop, Ilustrator, Indesign
    • wyczucia estetyki i trendów
    • zdolności plastycznych i kreatywności
    • chęci rozwoju i nauki

    Co oferujemy:

    • wsparcia ze strony działu graficznego i marketingu
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • stabilną pracę w oparciu o dowolny model zatrudnienia
    • zniżkę na ponad 4000 poroduktów marki
    • kartę multiSport

    Rozpocznij swoją karierę i rozwijaj graficzne skrzydła razem z Folkstar!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FOLKSTAR Marta Wróbel z siedzibą w 99-400 Łowicz, ul. Stanisławskiego 10 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest FOLKSTAR Marta Wróbel z siedzibą w 99-400 Łowicz, ul. Stanisławskiego 10 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FOLKSTAR Marta Wróbel z siedzibą w 99-400 Łowicz, ul. Stanisławskiego 10  (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.