Logo Pracuj.pl

Młodszy Developer Elixir (Backend)

Supermedia Interactive sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Supermedia Interactive sp. z o.o.

Jubilerska 10

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Elixir

  • Java

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój oprogramowania i systemów opartych o język Elixir;
  • dbanie o wysoką jakość kodu zgodnie z zasadami Clean Code;
  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji związanej z projektami;
  • diagnostyka błędów.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku Backend developer (Elixir nie musiał być głównym językiem, dobrze widziana Java),
  • dobrej znajomości języka Elixir,
  • dobrej znajomości SQL (ze szczególnym uwzględnieniem PostgreSQL) i zasad projektowania relacyjnych baz danych,
  • bazowej znajomości języka Erlang,
  • bazowej znajomości OTP Framework,
  • umiejętności pisania testów jednostkowych oraz integracyjnych,
  • znajomości standardu HTML5,
  • podstaw obsługi środowiska opartego o system GNU/Linux (CentOS, Ubuntu, Debian),
  • doświadczenia w pisaniu aplikacji opartych o REST API, JSON:API, WebSockety,
  • umiejętności pracy z kontenerami (Docker).

Mile widziane

  • znajomość biblioteki Ecto,
  • znajomość frameworka Phoenix.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Młodszy Developer Elixir (Backend), Jubilerska 10, Warszawa