Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy developer systemów mobilnych C/C++

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    MB/PRIL/RIL

    Zadania

    • Aktywny udział w utrzymaniu oraz rozwoju natywnego oprogramowania na najnowsze urządzenia mobilne z systemem Android
    • Praca nad rozwiązaniami wspierającymi proces optymalizacji połączeń TCP
    • Rozwój narzędzi diagnostycznych oraz do automatyzacji zadań
    • Współpraca z członkami zespołów projektowych w międzynarodowym środowisku

    Wymagania

    • Dobra znajomość programowania w języku C/C++
    • Znajomość systemu operacyjnego Linux od strony programisty (user-space programming)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wykształcenie wyższe o profilu informatyka/elektronika/telekomunikacja lub pokrewnym (lub studenci ostatniego roku)

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Dobra znajomość języka Java oraz systemu Android
    • Znajomość zagadnień programowania usług sieciowych w systemie Linux
    • Wiedza o stosie TCP/IP
    • Styczność z językiem Python
    • Chęć poznania wyż.wym. zagadnień

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy w małym zespole
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
    • Szkolenia w Korei Południowej
    • Elastyczne godziny pracy
    • Imprezy zespołowe
    • Możliwość gry w piłkę nożną i koszykówkę
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Możliwość testowania urządzeń Samsung przed premierą rynkową
    • Specjalne zniżki na produkty marki Samsung
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!