Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Deweloper Java

Syndatis Sp. z o.o.

Puławska 39

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu i budowie nowych funkcji platformy Syndatis AIR, realizującej obiegi zadań i dokumentów w dużych organizacjach

  • Przygotowywanie rozwiązań w języku Java na platformie Syndatis AIR w kontekście wdrożeń u klientów

Nasze wymagania

  • znajomość języka Java

  • ogólna sprawność programistyczno-algorytmiczna

  • znajomość zasad SOLID, DRY, KISS

  • umiejętności analityczne - rozumienie problemów biznesowych

  • praktyczna znajomość SQLa

  • umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim

  • zdolność do szybkiego poznawania nowych zagadnień, ogólna inteligencja

  • duże zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • praktyczna orientacja w technologiach takich jak: JEE, Vaadin/GWT, Spring, WebService, jUnit

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet opieki zdrowotnej

  • dofinansowanie karty sportowej

  • szkolenia dobrane do Twoich aspiracji

  • współpracę w pełnym wymiarze czasowym

  • na początek umowę próbną na miesiąc - będziemy testować współpracę

  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich oczekiwań

  • pracę przy utrzymaniu i rozwoju istniejących systemów

  • udział w rozwoju produktu Syndatis AIR

  • pracę w kompetentnym zespole i w bardzo dobrej atmosferze

  • możliwość rozwoju w kierunku projektowania albo analizy biznesowej

  • firmowe lancze w biurze :)

  • darmowe owoce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Jesteśmy grupą doświadczonych programistów i analityków biznesowych. Optymalizujemy procesy w prestiżowych firmach polskich i zagranicznych używając nowoczesnych technologii informatycznych. Nasz produkt, Syndatis AIR, jest wiodącym rozwiązaniem Business Process Management na polskim rynku.

Zapraszamy bystrych i bystre, z orientacją w Javie, które chcą rozwinąć się w prawdziwych projektach.

Miejsce pracy to nasza siedziba w Warszawie, na Puławskiej (blisko centrum). W związku z pandemią pracujemy w trybie hybrydowym - w biurze zapewniamy komfortowe i bezpieczne warunki.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz pracować z ciekawymi ludźmi w fajnym zespole, a przy tym wierzysz, że spełniasz nasze wymagania, wyślij nam CV i list motywacyjny.