Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Numer referencyjny: DG_0152023

Młodszy Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego

ING Bank Śląski S.A.

  • aleja IX Wieków Kielc 4A, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

aleja IX Wieków Kielc 4A

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie analizy sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów korporacyjnych

  • analiza dokumentacji i dokonywanie oceny ryzyka kredytowego klientów i transakcji korporacyjnych

  • wyznaczanie raitingów klientów, monitoring sytuacji ekonomiczno-finansowej oraz monitoring zabezpieczeń kredytobiorców

  • wspólnie z Doradcą Klienta wsparcie sprzedaży oraz odpowiadanie na potrzeby klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne

  • znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej podmiotów prowadzących pełną księgowość

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

  • dokładność i dobra organizacja

  • otwartość na rozwój i zdobywanie wiedzy

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Opis projektu:

Dołącz do zgranego zespołu tworzącego Oddział ds. Korporacyjnych.

Do naszych zadań należy przede wszystkim opieka nad portfelem klientów z segmentu średnich firm. Nasze zespoły tworzone są przez Doradców, Analityków oraz Asystentów Klienta Korporacyjnego.

Rolą Doradcy Klienta jest nawiązywanie pozytywnych relacji biznesowych oraz aktywne promowanie produktów bankowych i pozabankowych.

Zależy nam, aby dzięki naszemu wsparciu klienci mogli realizować swoje cele związane z rozwojem firmy. Istotą naszej pracy jest odpowiadanie na potrzeby związane z prowadzeniem działalności, m.in. dobór właściwego sposobu finansowania (kredyty, leasingi, faktoring).

Stawiamy na rozwój każdego dnia. Oferujemy dostęp do licznych szkoleń na platformie rozwojowej oraz regionalne szkolenia sprzedażowe, opiekę w pierwszych tygodniach pracy oraz wspólne integracje zespołowe. U nas zawsze możesz liczyć na wsparcie i koleżeńską pomoc.

Zapraszamy Cię do budowania z nami #NajlepszegoBankuDlaFirm

Masz pytania? Napisz do nas

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy