Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Doradca Biznesowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poznań

    Szukamy Ciebie:

    • Chcesz być częścią najlepszego zespołu sprzedażowego w branży telekomunikacyjnej ?
    • Nie masz jeszcze dużego doświadczenia w sprzedaży, ale jesteś gotowy na nowy rozdział w życiu zawodowym ?
    • Posiadasz doświadczenie w telemarketingu, call center, ubezpieczeniach, obsłudze klienta lub po prostu skończyłeś edukację i szukasz pracy na etacie ?
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B
    • Zgłoś się ! Resztą zajmiemy się my i wszystkiego Cię nauczymy !

    Twoje zadania:

    • Pierwsze miesiące to wdrożenie, oczywiście pod okiem naszych fachowców - wszystko Ci wyjaśnimy i nauczymy !
    • Stopniowo będziesz dostawał pierwsze zadania do realizacji i będziesz przez cały czas wspierany przez doświadczonego kolegę/koleżankę
    • Będziesz zajmował się sprzedażą do firm (B2B), pod okiem Lidera Zespołu Sprzedaży do chwili kiedy będziesz gotów samemu podjąć wyzwanie samodzielnej pracy !
    • Z czasem staniesz się fachowcem i zdobędziesz doświadczenie w prestiżowej firmie !
    Czekamy na Ciebie!

    Dowiedz się, jakich Kandydatów poszukujemy do Zespołu Doradców Biznesowych i wyślij swoje CV.
    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Świętujemy
    sukcesy
    Nobilitujące stanowisko dedykowane do pozyskiwania i obsługi Klientów Biznesowych
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    top