Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Doradca ds. HR z językiem niemieckim

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz język niemiecki?

    Cenisz dobrą atmosferę i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym?

    Oczekujesz możliwości kontynuowania swoich doświadczeń i rozwoju zawodowego? A może zastanawiasz się nad zmianą ścieżki zawodowej?

    Nasz Klient to międzynarodowa firma ulokowana w nowoczesnym i przestronnym biurze w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Zatrudnia blisko 1000 osób na wszystkich poziomach stanowisk. Firma wchodzi w skład globalnej grupy lotniczej i dla spółek z tej grupy zapewnia usługi, m.in. z zakresu Finansów, Księgowości, Human Resources, Raportowania oraz Zakupów.

    6514

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
    • Dobra znajomość języka angielskiego (B1)
    • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
    • Komunikatywność
    • Otwartość na pracę w grupie
    • Systematyczność i dokładność
    • Zorientowanie na klienta
    • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
    • Chęć podjęcia pracy w Krakowie

    Obowiązki:

    • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz bazy kandydatów w odpowiednich systemach HR-owych
    • Procesowanie aplikacji pracowników, formularzy, statystyk i innych materiałów poufnych
    • Przygotowanie raportów i analiz z zakresu HR
    • Wspieranie pracowników w kwestiach związanych z administracją personalną oraz kalkulacją benefitów
    • Odpowiadanie na pytania pracowników dotyczące różnych obszarów HR za pośrednictwem maila, telefonu lub innymi drogami
    • Przygotowanie dokumentów personalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami ochrony danych osobowych
    • Opracowanie i aktualizacja wewnętrznych procedur

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w obszarze Human Resources
    • Solidne wdrożenie do pracy i szkolenia zaawansowane
    • Codzienny kontakt z językiem niemieckim
    • Ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
    • Pracę w przyjaznym zespole, w bardzo dobrej atmosferze
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych
    • Unikalny pakiet benefitów
    • Elastyczny, dzienny czas pracy, sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym
    • Stabilne zatrudnienie

    opisopis