Oferta pracy

Młodszy Doradca ds. Nieruchomości

VEA Spółka z o.o.O firmie

2 500‐10 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

www.vea.pl

Firmę VEA NIERUCHOMOŚCI tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym, prawno-podatkowym oraz branży nieruchomości.

W związku z dynamicznym rozwojem VEA NIERUCHOMOŚCI poszukuje kandydatów do zatrudnienia na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie ofert nieruchomości
  • Przygotowywanie ofert nieruchomości,
  • Matchowanie stron transakcji: klienta kupującego i sprzedającego
  • Praca przed komputerem, jak również w terenie
  • Przygotowywanie dokumentacji do transakcji,
  • Monitorowanie trendów rynkowych i wdrażanie ich w środowisku firmy.

Wymagania:

  • Chęć do nauki – uczymy wszystkiego od podstaw
  • Zainteresowanie branżą nieruchomości, aranżacji i wykończenia wnętrz
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów i budowania relacji z klientem
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • Szkolenie od podstaw z: rynku nieruchomości, sprzedaży, marketingu, home stagingu, aspektów prawno-podatkowych nieruchomości,
  • Pełne wsparcie i pomoc przy starcie na rynku nieruchomości
  • Dział analiz, który jest zawsze na bieżąco z rynkiem nieruchomości.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy