Oferta pracy

Młodszy doradca ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

ANGEL CARE 24O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze opiekunów osób starszych w Niemczech.

ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

  • pozyskanie nowych klientów do współpracy na terenie Niemiec
  • bieżący kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami i opiekunami
  • dbanie o dobre relacje z klientami i opiekunami
  • koordynacja całego procesu zatrudnienia opiekuna i jego wyjazdu na teren Niemiec

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie B2 (warunek konieczny)
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientem i opiekunem osób starszych
  • komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • dynamizm i zdecydowanie w dzianiu, umiejętność pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowość
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w godzinach 8:00 – 16:00
  • atrakcyjny system wynagrodzeń + ATRAKCYJNE PREMIE
  • pakiet medyczny
  • możliwość rozwoju, udział w szkoleniach
  • wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy
  • pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie
  • przeszkolenie i wdrożenie/wprowadzenie w zakres obowiązków

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy