Oferta pracy

Młodszy doradca ds. sprzedaży produktów finansowych

Car Platform

Ostrobramska 73

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów finansowych oferowanych przez Car Platform

  • Analiza potrzeb oraz doradztwo w zakresie wyboru najlepszych modeli finansowych dla naszych klientów

  • Pozyskiwanie nowych klientów różnymi kanałami ( eg.poprzez obsługę przychodzących ledów, poprzez rekomendacje) oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi

  • Współpraca z dostawcami tj. instytucje finansujące oraz dealerzy samochodów

  • Zapewnienie najwyższej jakości doradztwa i obsługi dla klientów.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Realizacja i monitorowanie celów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży

  • Umiejętność pracy i komunikowania się z klientem różnorodnymi kanałami (eg. telefon, mail, komunikatory)

  • Znajomość i wiedza na temat instrumentów finansowych

  • Wiedza z obszaru automotive, będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka polskiego na poziomie zaawansowanym

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Elastyczność, kreatywność, proaktywność w działaniu

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

To oferujemy

  • Możliwość zaangażowania w rozwój Mobilności 3.0 w Polsce

  • Pracę w kreatywnym i różnorodnym zespole

  • Możliwość rozwoju i uczenia się od ekspertów branży motoryzacyjnej

  • Możliwość współpracy z ekspertami ze świata venture buildingu

  • Pracę na najwyższej jakości sprzęcie (Mac / Dell do wyboru w zależności od preferencji)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Kogo szukamy

Jeśli łatwo nawiązujesz nowe kontakty, czujesz się swobodnie w trakcie rozmów, interesujesz się instrumentami finansowymi, a Twoją pasją są samochody to nasza oferta jest dla Ciebie!

Szukamy Młodszego doradcy ds. instrumentów finansowych, który będzie budował bazę naszych klientów oraz zapewniał ich profesjonalną obsługę, zarówno w zakresie wyboru najlepszego modelu finansowania jak i całego procesu realizacji zamówienia.

Car Platform to multibrandowy wirtualny salon samochodowy. Platforma oferuje najem długoterminowy lub leasing samochodów nowych i używanych oraz motocykli. Firma powstała w 2020 r. dzięki współpracy Auto Fus Group, dealera i importera samochodowych marek premium oraz luksusowych, i fabryki startupów The Heart. Car Platform ułatwia zakup samochodu, przenosząc cały proces na platformę online. Usługa jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych w formie benefitu pracowniczego.

Ideą Car Platform jest mobilność. Priorytetem #komfort, #transparentność i #bezpieczeństwo klientów.

Dołącz do zespołu Car Platform i rozwijaj Mobilność 3.0 w Polsce.

Przewiń do profilu firmy