Logo Pracuj.pl

Młodszy Doradca ds. Sprzedaży

Grupa PracujO firmie

3 200–4 350
brutto / mies.
  • Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Grupa Pracuj

Warszawska 18

Rzeszów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zbudowanie od podstaw własnego portfela klientów poprzez aktywne poszukiwanie nowych klientów pracuj.pl w przydzielonej bazie (kontakt telefoniczny i mailowy)
  • rozwijanie portalu pracuj.pl poprzez aktywną sprzedaż wybranych produktów i usług u pozyskanych klientów
  • rozwijanie potencjału klientów pracuj.pl poprzez definiowanie ich potrzeb i dopasowywanie rozwiązań skrojonych na miarę ich oczekiwań
  • realizacja założonych planów sprzedaży, która ma wpływ na wysokość Twojej premii
  • bieżącą i bezpośrednią obsługę posprzedażową Klientów poprzez kontakt mailowy i telefoniczny
  • budowanie trwałych relacji i lojalności u Klientów

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży do Klientów Biznesowych
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • zorientowanie na Klienta
  • umiejętność inicjowania i budowania trwałych relacji z Klientami
  • nastawienie na cel i jego realizacja
  • motywacja i zdolność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • premia
  • wewnętrzne szkolenia rozwojowe
  • możliwość pracy zdalnej
  • system kafeteryjny (bilety do kina, teatru, karta Multisport)
  • polisa na życie
  • opieka medyczna z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego
  • pracowniczy program emerytalny (PPE)

Etapy rekrutacji

1

Scenka telefoniczna

2

Spotkanie online z Team Liderem

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Młodszy Doradca ds. Sprzedaży, Warszawska 18, Rzeszów