Oferta pracy

Młodszy Doradca ds. Sprzedaży

Grupa PracujO firmie

3 2004 350 brutto / mies.
  • Warszawska 18, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grupa Pracuj

Warszawska 18

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • zbudowanie od podstaw własnego portfela klientów poprzez aktywne poszukiwanie nowych klientów pracuj.pl w przydzielonej bazie (kontakt telefoniczny i mailowy)

  • rozwijanie portalu pracuj.pl poprzez aktywną sprzedaż wybranych produktów i usług u pozyskanych klientów

  • rozwijanie potencjału klientów pracuj.pl poprzez definiowanie ich potrzeb i dopasowywanie rozwiązań skrojonych na miarę ich oczekiwań

  • realizacja założonych planów sprzedaży, która ma wpływ na wysokość Twojej premii

  • bieżącą i bezpośrednią obsługę posprzedażową Klientów poprzez kontakt mailowy i telefoniczny

  • budowanie trwałych relacji i lojalności u Klientów

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży do Klientów Biznesowych

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • zorientowanie na Klienta

  • umiejętność inicjowania i budowania trwałych relacji z Klientami

  • nastawienie na cel i jego realizacja

  • motywacja i zdolność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • premia

  • wewnętrzne szkolenia rozwojowe

  • możliwość pracy zdalnej

  • system kafeteryjny (bilety do kina, teatru, karta Multisport)

  • polisa na życie

  • opieka medyczna z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego

  • pracowniczy program emerytalny (PPE)

Etapy rekrutacji
1

Scenka telefoniczna

2

Spotkanie online z Team Liderem

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy