Młodszy Doradca Handlowy

Grupa Zibi S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Grupa Zibi to polska firma z 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślać wizerunek naszych klientów.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ATLANTIC/SEIKO
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę i rozwój Klientów w województwach: łódzkie, śląskie, część kujawsko – pomorskiego, część mazowieckiego,
część małopolskiego

Twoje zadania:

  • Sprzedaż zegarków ze średniego segmentu cenowego
  • Realizowanie planów sprzedaży na podległym terenie
  • Dbałość o właściwą ekspozycję towaru u Klienta
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Wyszukiwanie nowych odbiorców

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy z klientem
  • Czynnego prawa jazdy i gotowości do pracy w terenie
  • Mobilności związanej z częstymi wyjazdami służbowymi: 5-6 noclegów w miesiącu poza miejscem zamieszkania
  • Znajomości obsługi komputera – w tym głównie środowisko Google
  • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności komunikacyjnych
  • Wysokiej motywacji do osiągania wyznaczonych celów
  • Preferowane miejsce zamieszkania : obszar między Łodzią a Katowicami

Co zapewnimy Tobie:

  • Ciekawą pracę wśród ludzi wspólnie budujących kulturę organizacyjną w oparciu o nasze wartości
  • Stabilne zatrudnienie - na umowę o pracę i pełen etat
  • Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego - uczestnictwo zarówno w szkoleniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych
  • Pakiet świadczeń:
    • Opiekę medyczną MEDICOVER - w pełni refundowany!
    • Zniżki na zakup całego asortymentu Grupy Zibi - aż do 40%!
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU na preferencyjnych warunkach
    • Program sugestii pracowniczych- zgłaszasz usprawnienie otrzymujesz Bon Sodexo!
  • Wydajny sprzęt (laptop, smartfon, samochód ), który będzie Twoim przyjacielem w codziennej pracy

Nasze Wartości - 5 Why

  • Ciągle się doskonalimy- wiemy jak rozwój kompetencji i Twoich mocnych stron jest istotny, zapewnimy Ci to!
  • Pracujemy zespołowo- doceniamy inicjatywę i kreatywność, dołożymy wszelkich starań żebyś w pełni zrozumiał/a zakres swoich obowiązków oraz specyfikę pracy w naszej firmie- będziesz pracował z najlepszymi,
  • Stawiamy na wiarygodność i dobrą komunikację- jesteśmy konkretni, opieramy się na faktach, analiza SMART nie jest nam obca
  • Tworzymy dobrą atmosferę w pracy- lubimy ze sobą pracować, dołączysz do nas?
  • Mówimy otwarcie o problemach i rozwiązujemy je- Nie szukamy winnych ale pracujemy nad wspólnym rozwiązaniem. Każdy problem traktujemy nie jako porażkę, a kolejne wyzwanie.
      Nasze rekrutacje są dwuetapowe, najpierw zobaczysz się z potencjalnym Kierownikiem, a w drugim etapie spotkasz się z zespołem, z którym możliwe, że będziesz współpracował/a.

Brzmi interesująco? Czujesz, że sprawdziłbyś się na takim stanowisku?
Koniecznie prześlij do nas swoje CV!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy