Oferta pracy

Młodszy Doradca Klienta Biznesowego

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

3 5009 000 brutto / mies.
  • Stary Rynek 20, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Stary Rynek 20

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Badanie potrzeb Klienta poprzez rozmowy telefoniczne;

  • Aktywna sprzedaż usług SEO / SEM;

  • Rozbudowywanie istniejącej bazy Klientów;

  • Raportowanie osiąganych wyników;

  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • Energia i entuzjastyczne podejście do pracy z ludźmi;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office);

  • Sumienność i samodzielność w wykonywaniu zleconych zadań;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Wysoka kultura osobista i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;

  • Umiejętności znalezienia kreatywnego rozwiązania na pojawiające się obiekcje;

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie).

Mile widziane

  • Wyjątkowym atutem będzie Twoje doświadczenie w sprzedaży usług dla biznesu.

  • Chętnie zatrudnimy absolwentów kierunków humanistycznych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę (stała podstawa + satysfakcjonujący system premiowy);

  • Stałe godziny pracy z wolnymi weekendami;

  • Brak nadgodzin i realny life & work balance;

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej LuxMed;

  • Kartę MyBenefit, Ty decydujesz, na co przeznaczasz zebrane środki;

  • Zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych;

  • Nasze biura znajdują się w prestiżowych lokalizacjach w centrum Bydgoszczy, Torunia, Poznania i Wrocławia;

  • Rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Telefoniczna rozmowa z Rekruterem - ok. 30min

2

Spotkanie w biurze Assessment Center - ok. 2h

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Przewiń do profilu firmy

SUNRISE SYSTEM W LICZBACH

  • Numer 1 na rynku SEO w Polsce

  • 18 at doświadczenia w branży

  • 303 zatrudnionych specjalistów

  • 8000 obsługiwanych klientów

  • Lokalizacje w 5 miastach w Polsce