Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Doradca Klienta Biznesowego w Call Center

ADVISA sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kancelaria Prawno-Finansowa Advisa, zajmująca  się pełną obsługą przedsiębiorców w zakresie nie tylko finansowym, ale i prawnym. Pomagamy naszym Klientom zarówno zabezpieczyć, jak i rozwijać swój biznes.

Jeśli lubisz mieć wpływ na to co dzieje się wokół Ciebie, a jeszcze bardziej lubisz być

wynagradzany adekwatnie do swojego wkładu – ZAPRASZAMY.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych przedsiębiorstw,
  • kompleksowa obsługa w zakresie oferowanych produktów,
  • analizowanie potrzeb klientów,
  • realizacja założonych planów,
  • stałe i systematyczne budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • obsługa posprzedażowa klienta według wyznaczonych standardów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • chęć rozwoju i nabywania nowych umiejętności,
  • rzetelność,
  • sumienność,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + bardzo konkurencyjna prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży),
  • szkolenia wstępne organizowane przez firmę,
  • pełny pakiet wdrożeniowy,
  • stałe wsparcie Managera,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • szkolenia rozwijające umiejętności,
  • możliwość awansu w strukturach firm,
  • stałe godziny pracy (9-17),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bezpłatny parking

Ogłoszenie archiwalne