Oferta pracy

Młodszy Doradca Klienta Flotowego

Grupa PGDO firmie

  • Jasnogórska 60, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grupa PGD

Jasnogórska 60

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych (poszukujemy osób, które będą gotowe do aktywnego pozyskiwania Klientów)

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami (telefoniczne, mailowe, bezpośrednie)

  • Diagnozowanie potrzeb Klientów, zarządzanie procesem ofertowania, finalizacja procesu sprzedaży (wykorzystywanie do sprzedaży dodatkowych usług: finansowanie, ubezpieczenia, programy serwisowe)

  • Systematyczna praca w CRM (zarządzanie kontaktami z Klientami)

  • Monitorowanie sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży

  • Jesteś silnie zmotywowany i zdeterminowany w osiągnięciu wyznaczonych celów

  • Prezentujesz pro kliencką postawę oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Interesujesz się motoryzacją

  • Wykazujesz się samodzielnością i systematycznością w działaniu

  • Sprawnie obsługujesz pakiet MS Office

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży w kanale biznesowym w branży technicznej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia wdrożeniowe oraz importerskie

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na człków Rodziny

  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport

  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach

  • Udział w corocznym konkursie Tytany, gdzie nagrodą jest atrakcyjna wycieczka zagraniczna

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor

  • Mikołajki dla Dzieci

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1

  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

  • Pracę na najwyższych standardach w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

Grupa PGD

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy