Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Doradca Klienta

Empik S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc naszym klientom w „finalizowaniu” ich marzenia, innymi słowy: obsługa kasy fiskalnej ;)

  • Wsparcie naszych klientów w dokonywaniu trafnych wyborów (okres przedświąteczny bywa baaaardzo gorący)

  • Dbanie o to, aby produkty były odpowiednio ułożone na półkach: niespodzianki są fajne, ale raczej nikt nie chce szukać „Gry o tron” na półce z gazetami

  • Utrzymywanie porządku na pokładzie, czyli w… salonie Empiku ;)

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność – szukamy osób, które mają czas, aby pomóc św. Mikołajowi w najgorętszym dla niego czasie listopad- grudzień

  • Lubisz kontakt z klientami

  • Jesteś ciekawskim „elfem”-detektywem, który kocha zanurkować w magazynie lub między półkami, by znaleźć wymarzony przez naszych klientów produkt :)

To oferujemy

  • Szanujemy Twój czas: rekrutację odbędziesz bez wychodzenia z domu (online)

  • Wspólnie ustalimy godziny Twojej pracy: jesteśmy elastyczni i słuchamy Twoich potrzeb, Ty pomagasz nam, a my Tobie!

  • Wprowadzimy Cię w Empikowy świat – otrzymasz wdrożenie, poznasz nasze produkty (bez obaw, są tak super, że łatwo je zapamiętasz). Będziesz mieć też cały czas dostęp do naszej platformy szkoleniowej.

  • Pracujesz tyle godzin na umowę zlecenie, ile potrzebujesz, by doPRACOWAĆ sobie na święta ;)

  • Możesz pochwalić się 100% frekwencją? Zgarniasz za nią dodatkową kasę (lubimy prezenty,

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy