Młodszy Doradca Klienta Korporacyjnego

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Lublin
    Nr ref.: ADG/LU/2018

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami korporacyjnymi,
    • Rozpoznawanie potrzeb klienta oraz negocjowanie warunków współpracy,
    • Aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta,
    • Zapewnienie najwyższej jakości doradztwa i obsługi,
    • Realizacja celów sprzedażowych.

    Wymagania:

    • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu i budowaniu kontaktów,
    • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
    • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku,
    • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług bankowych,
    • Znajomość podstawowych zagadnień ekonomii, bankowości i rachunkowości bankowej,
    • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne,
    • Znajomość j.angielskiego na poziomie intermediate
    • Prawo jazdy kat.B
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.