Logo Pracuj.pl

Młodszy Doradca Klienta

Michael / Ström Dom Maklerski S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z segmentu private banking
  • oferowanie produktów i usług finansowych z obszaru rynku kapitałowego
  • obsługa Klientów w zakresie produktów oferowanych przez Dom Maklerski
  • wsparcie pozostałych procesów sprzedażowych
  • informowanie Klientów o bieżących wydarzeniach rynkowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku Domu Maklerskiego
  • aktualizowanie wiedzy z zakresu produktów i procesów sprzedaży oraz rynku kapitałowego
  • zapewnienie Klientom wysokiej jakości zindywidualizowanej obsługi

Nasze wymagania

  • absolwent lub student studiów wyższych o kierunku ekonomicznym
  • wiedza o rynku finansowym
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • mile widziane posiadanie licencji Maklera Papierów Wartościowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • pakiet szkoleń i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w zgranym, energicznym zespole
  • wysokie zarobki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Michael / Ström Dom Maklerski S.A.

Michael/Ström to nowoczesny dom maklerski, oferujący profesjonalne usługi bankowości inwestycyjnej dla firm i unikalne produkty inwestycyjne dla osób indywidualnych. Specjalnością Michael/Ström są obligacje korporacyjne.

Zapewniamy wsparcie dla firm w zakresie kompleksowych usług bankowości inwestycyjnej, obejmujących: pozyskiwanie finansowania w formie emisji papierów wartościowych, doradztwo w zakresie strategii i struktury finansowania, wsparcie w procesach fuzji i przejęć , obsługa private equity, finansowanie mezzanine.

Świadomy klient indywidualny znajdzie w ramach investment butiku Michael/Ström autorskie, przejrzyste i proste produkty inwestycyjne oraz wybrane rozwiązania uznanych dostawców z rynku kapitałowego, umożliwiające osiągnięcie satysfakcjonujących zysków przy minimalizowaniu ryzyka.

To co nas wyróżnia na tle konkurencji to przede wszystkim nasze kompetencje wywodzące się z wiedzy i bogatego doświadczenia na rynkach finansowych, które zdobywaliśmy plasując obligacje o łącznej wartości przekraczającej 10 mld zł. W dotychczasowej działalności Domu Maklerskiego klienci zainwestowali już prawie 3,2 mld zł.

Tworzymy silny zespół ekspertów. Jest wśród nas m.in. 13-tu maklerów papierów wartościowych, 6 osób posiadających tytuł CFA lub licencję Doradcy Inwestycyjnego oraz 28 Doradców Private Brokerage. Wspólnie tworzymy firmę, z której jesteśmy dumni.

Młodszy Doradca Klienta, Łódź