Oferta pracy

Młodszy Doradca Klienta

Generali

  • Spokojna 2, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Generali

Spokojna 2

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych

  • Wyliczanie ofert ubezpieczenia i przygotowywanie polis

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie do pracy z Klientem

  • Proaktywność, umiejętność poszukiwania rozwiązań, wytrwałe dążenie do celu

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat od poniedziałku do piątku (między godz. 8.00 a 18.00)

  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży i/lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • wsparcie terapeutyczne