Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Doradca Klienta- Szczecin

Empik S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Wsparcie klientów w dokonywaniu trafionych wyborów

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

  • Utrzymanie porządku w salonie

Nasze wymagania

Dyspozycyjność w okresie trwania akcji Xmas listopad- grudzień

Otwartość na kontakt z klientami

Zaangażowanie w realizację zadań i uśmiech na twarzy:-)

To oferujemy

  • Szybki proces rekrutacyjny online

  • Elastyczne godziny pracy

  • Liczba godzin pracy dostosowana do Twoich potrzeb

  • Możliwość wyboru miejsca pracy w dogodnej lokalizacji

  • Premia za 100% obecność w grudniu

  • Zniżki na nasze produkty

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu, będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy