Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Doradca Klienta w POK

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Finance Care Sp.z o.o. Specjalizujemy się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Spółka działa od 1999 r., a wśród jej Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.

    Miejsce pracy: Kraków
    POK/KSS

    Zadania na stanowisku:

    - Bieżąca bezpośrednia obsługa Klientów ubiegających się o kredyt ratalny, weryfikacja zdolności kredytowej, sprzedaż umów kredytowych,

    - Aktywna sprzedaż produktów bankowych w tym kart kredytowych, ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie Banku,

    - Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

    - Dobór oferty adekwatnej do potrzeb Klienta,

    - Budowanie trwałych relacji z Klientami,

    - Wsparcie osób pracujących w zespole.

    Od kandydatów oczekujemy:

    - Wykształcenia min. średniego,

    - Dobrej organizacji pracy oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

    - Umiejętności prowadzenia rozmowy z Klientem oraz badania potrzeb Klienta,

    - Komunikatywności, sumienności, rzetelności, odpowiedzialności,

    - Wysokiej kultury osobistej,

    - Umiejętności pracy w zespole,

    - Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych,

    - Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta.

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełen etat

    - Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + system premiowy,

    - Pakiet szkoleń wstępnych,

    - Możliwość rozwoju własnych kompetencji,

    - Niezbędne narzędzia pracy,

    - Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

    - praca w punkcie ratalnym w Saturn - Kraków Stawowa

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.