Logo Pracuj.pl

Młodszy doradca klienta- Wrocław

Empik S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Wsparcie klientów w dokonywaniu trafionych wyborów
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
  • Utrzymanie porządku w salonie

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność w okresie trwania akcji Xmas listopad- grudzień
  • Otwartość na kontakt z klientami
  • Zaangażowanie w realizację zadań i uśmiech na twarzy:-)

To oferujemy

  • Szybki proces rekrutacyjny online
  • Elastyczne godziny pracy
  • Liczba godzin pracy dostosowana do Twoich potrzeb
  • Możliwość wyboru miejsca pracy w dogodnej lokalizacji
  • Premia za 100% obecność w grudniu
  • Zniżki na nasze produkty

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu, będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Młodszy doradca klienta- Wrocław, Wrocław