Oferta pracy

Młodszy Doradca/Młodsza Doradczyni ds. obsługi klienta

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazu

  • Przyjmowanie zgłoszeń, udzielanie informacji, zawieranie, aktualizacja umów, doradztwo taryfowe

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą Klienta oraz sprzedażą produktów

  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność organizacji pracy własnej

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Odpowiedzialność, dokładność, chęć stałego doskonalenia się

  • Inicjatywa w działaniu, proponowanie ulepszeń

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony

  • Pracę w organizacji nagrodzonej tytułem Friendly Workplace 2022

  • Stały i bezpłatny dostęp do platformy e-learning

  • Atrakcyjny system premii motywacyjnej

  • Pakiet benefitów m.in.: taryfa pracownicza na energię elektryczną, prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e-learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • taryfa pracownicza na energię elektryczną

  • dodatkowy dzień wolny od pracy z tytułu Dnia Energetyka

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy