Logo Pracuj.pl

Młodszy Doradca/Młodsza Doradczyni ds. Sprzedaży

Grupa PracujO firmie

3 400–4 200
brutto / mies.
  • Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Grupa Pracuj

Warszawska 18

Rzeszów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i rozwój aktywnych Klientów w ramach przyznanego portfela (kontakt mailowy i telefoniczny)
  • rozwijanie portalu Pracuj.pl poprzez aktywną sprzedaż wybranych produktów i usług u Klientów Biznesowych z przydzielonej bazy (kontakt mailowy i telefoniczny)
  • rozwijanie potencjału aktywnych Klientów Pracuj.pl poprzez definiowanie ich potrzeb i dopasowywanie rozwiązań skrojonych na miarę ich oczekiwań
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów
  • realizacja założonych planów sprzedaży, która ma wpływ na wysokość Twojej premii
  • bieżąca i bezpośrednia obsługa posprzedażowa Klientów poprzez kontakt mailowy i telefoniczny
  • budowanie trwałych relacji i lojalności u Klientów

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży do Klientów Biznesowych
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność rozwijania sprzedaży
  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z Klientami
  • nastawienie na cel sprzedażowy i jego realizacja
  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy opartej na priorytetach
  • motywacja i zdolność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas określony (18 miesięcy)
  • premia kwartalna uzależniona od wyników
  • wynagrodzenie podstawowe + premia (uwzględnione w widełkach podanych w ogłoszeniu)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne
  • wewnętrzne i zewnętrzne działania rozwojowe
  • premia

Etapy rekrutacji

1

Spotkanie online - scenka

2

Spotkanie online z Liderem Zespołu Sprzedaży

Młodszy Doradca/Młodsza Doradczyni ds. Sprzedaży, Warszawska 18, Rzeszów