Oferta pracy

Młodszy Doradca/ Młodsza Doradczyni ds. Sprzedaży

Grupa Pracuj

3 6005 000 brutto / mies.
  • Warszawska 18, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Warszawska 18

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów poprzez kontakt telefoniczny i mailowy

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • obsługa posprzedażowa pozyskanych Klientów, weryfikacja i rozwój ich potencjału

  • realizacja założonych planów sprzedaży, która ma wpływ na wysokość Twojej premii

  • budowanie trwałych relacji i lojalności u Klientów

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży do Klientów Biznesowych

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność pozyskiwania Klientów i rozwijania sprzedaży

  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z Klientami

  • nastawienie na cel sprzedażowy i jego realizacja

  • samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy opartej na priorytetach

  • motywacja i zdolność szybkiego uczenia się

Mile widziane

  • znajomość ścieżki rozmowy sprzedażowej

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + premia (wliczona w widełki podane w ogłoszeniu)

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • opieka stomatologiczna

    • program emerytalny

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • inicjatywy dobroczynne

    • program rekomendacji pracowników

    • treningi umiejętności miękkich

    Etapy rekrutacji
    1

    Telefoniczna scenka sprzedażowa

    2

    Spotkanie z Menadżerem Sprzedaży