Młodszy Doradca / Młodsza Doradczyni ds. sprzedaży

Grupa Pracuj

4 0005 500 brutto / mies.
  • Warszawska 18, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Warszawska 18

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Nowych Klientów poprzez regularny kontakt z klientów nieaktywnymi i utraconymi.

  • Wykonywanie aktywności telefonicznych i mailowych, zgodnie z przekazanymi przez Przełożonego ustaleniami.

  • Realizowanie założonych celów jakościowych i ilościowych wskazanych przez przełożonego

  • Monitorowanie działań konkurencji w celu poszukiwania nowych szans sprzedażowych.

  • Obsługa posprzedażowa oraz rozwój sprzedaży na pozyskanych i otrzymanych klientach aktywnych.

  • Realizowanie kampanii marketingowych wynikających z posiadanej bazy klientów.

  • Przygotowywanie ofert handlowych zgodnie ze zbadanymi potrzebami klientów oraz negocjacje ich warunków.

  • Rozpoznanie potencjału Klientów pozyskanych z wewnętrznej rotacji  i dopasowanie kanału obsługi.

  • Weryfikowanie i dbałość o poprawność danych na karcie Klienta.

  • Budowanie i rozwijanie relacji biznesowych z obsługiwanymi klientami poprzez kontakt mailowy i telefoniczny.

  • Zwiększanie swojej wiedzy i wdrażanie jej w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży do Klientów Biznesowych

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność pozyskiwania Klientów i rozwijania sprzedaży

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z Klientami

  • Nastawienie na cel sprzedażowy i jego realizacja

  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy opartej na priorytetach

  • Motywacja i zdolność szybkiego uczenia się

Mile widziane

  • Znajomość ścieżki rozmowy sprzedażowej

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia (uwzględnione w widełkach podanych w ogłoszeniu)

  • Pracę w systemie hybrydowym (3 dni zdalnie, 2 dni z biura)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Telefoniczna scenka sprzedażowa

2

Spotkanie z Menadżerem Sprzedaży

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy