Logo Pracuj.pl

Młodszy Doradca/Młodsza Doradczyni ds. Sprzedaży

Grupa PracujO firmie

4 000–5 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Grupa Pracuj

Prosta 68

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja kampanii sprzedażowych, informacyjnych i marketingowych do bazy prospektów
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja założonych planów na liczbę aktywności i sprzedaży, która ma wpływ na wysokość Twojej premii
  • bieżąca i bezpośrednia obsługa posprzedażowa Klientów poprzez kontakt mailowy i telefoniczny
  • budowanie trwałych relacji i lojalności u Klientów

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży do Klientów Biznesowych lub realizacji kampanii telemarketingowych
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność rozwijania sprzedaży
  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z Klientami
  • nastawienie na cel sprzedażowy i jego realizacja
  • samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy opartej na priorytetach
  • motywacja i zdolność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • pracę w modelu FLEX (2 dni pracy w biurze i 3 dni pracy zdalnej tygodniowo)
  • premię (uzależnioną od wyników)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • opieka medyczna z pakietem dentystycznym
  • działania rozwojowe

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z Rekruterem

2

Spotkanie z przyszłym przełożonym i Dyrektorem Sprzedaży

Młodszy Doradca/Młodsza Doradczyni ds. Sprzedaży, Prosta 68, Wola, Warszawa