Oferta pracy

Młodszy doradca techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki

Voltmax Michał PurcO firmie

  • Aleja Kraśnicka 127
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Voltmax Michał Purc

Aleja Kraśnicka 127

Lublin

Lider lubelskiej branży fotowoltaicznej i elektrycznej – Voltmax Michał Purc, nawiąże współpracę z  doradcami techniczno-handlowymi. Do naszego zespołu, poszukujemy osób ambitnych, otwartych, łatwo nawiązujących kontakt.

Firma Voltmax swoją działalność zaczęła w 2014 roku. Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych i elektrycznych dla Klienta indywidualnego oraz dla przedsiębiorcy. Na naszym koncie mamy setki realizacji.

Naszym Klientom proponujemy kompleksową obsługę: od profesjonalnego doradztwa i przygotowania projektu przez naszych specjalistów, poprzez montaż instalacji, a także przygotowanie dokumentacji do zakładu energetycznego oraz dotacji z NFOŚiGW.

Każde zlecenie wykonania instalacji fotowoltaicznych, duże czy małe, spotyka się z fachową poradą. Zawsze zaproponujemy rozwiązanie każdego problemu.

Oferujemy możliwość dołączenia do bardzo silnego zespołu sprzedażowego z wieloletnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej i reprezentowanie jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polce z branży OZE.

Zadania na stanowisku

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych
  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z Klientami
  • raportowanie aktywności sprzedażowej
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Zapewniamy:

  • kompleksowe wprowadzenie w strukturę zespołu
  • opieka doświadczonej kadry kierowniczej
  • szkolenia produktowe
  • szkolenia sprzedażowe
  • praktyczne szkolenie w terenie pod okiem najlepszych doradców z naszego zespołu
  • obsługę posprzedażową klienta z pełnym wsparciem back office'u

Nawiążemy współpracę z osobami:

  • mającymi doświadczenie w handlu oraz znajomość branży OZE mile widziane
  • samodzielnymi i kreatywnymi
  • dążącymi do realizacji postawionych sobie celów
  • chętnymi rozwoju
  • posiadającymi znajomość Pakietu Microsoft Office i Internetu
  • posiadającymi prawo jazdy kat. B

Wybranym osobom oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie - podstawa + prowizja lub sama prowizja (do wyboru) uzależnione od doświadczenia oraz chęci do działania
  • premie sprzedażowe za realizacje celów
  • dopłaty do paliwa
  • samochody służbowe klasy premium po okresie próbnym
  • możliwość awansu i późniejsza opcja umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy